Karia Pansiyon & Restaurant ve Kamping, Muğla ilinin sınırları içinde yer alan Bafa Gölü, Büyük Menderes Nehri deltasının güneydoğu kesiminde, Menteşe Dağlarının içine sokulmuş sığ bir tatlı su gölünün kıyısında bulunan doğa ile iç içe olan bir yerdir.
Bafa Gölü çevresi aynı zamanda ülkemizin önemli Doğal Koruma Alanlarından biri ve 1994 yılında “Tabiat Parkı” olarak ilan edildi.

Sabahları kuş sesleri arasında göl çevresinde yürüyüş yapabilir kaz ve ördeklerimizi görebilirsiniz. Tesisimizde toplam 4 adet odamız mevcut olup odalarımıza ait detaylar için menüdeki odalarımız linkini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca çadır kamping yapmak isteyen misafirlerimiz için sakin bir kamping alanımız mevcuttur.

Müşterilerimize kendi ürün ve yöresel tatlarımız ile hizmet verdiğimiz Restaurant bölümümüzde, yaz aylarında güneşin batış saatlerinde manzarasına doyamayacağınız terasımızda, kış aylarında ise yine aynı manzaraya sahip kapalı mekânımızda hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kahvaltı ve diğer tüm yemeklerimizde kullandığımız zeytinyağı, yumurta, domates, biber ve yeşillikler kendi bahçemize ait ürünlerimizdir. Gölümüzden çıkan Çupra ve Levrek başta olmak üzere Ege’nin değişik balık çeşitleri ve hemen her zaman gölümüzün “spesiyalitesi” Yılan Balığı size sunabileceğimiz lezzetler arasında bulunmaktadır.